Eviniz Yeni Yıla Hazır Mı?

Artık yeni yıl kutlamaları için birçok kişi ev ortamını tercih ediyor. Siz de yeni yılı evinizde geçirmeyi planlıyorsanız hazırlıklara hemen başlamalısınız. Peki, evinizi yeni yıla nasıl hazırlayacaksınız? İşte eviniz için ipuçları:

Çam Ağacı

Yeni yıl denilince aklımıza ilk gelen hiç şüphesiz ki çam ağacıdır. Şık bir ağaç seçerek evinizi yılbaşına hazırlayabilirsiniz. Burada ağacın boyutuna çok dikkat etmelisiniz. Çam ağacını salonunuzun boyutuna göre almalısınız. Çam ağacınızın boyutunu ayarladıktan sonra olmazsa olmaz süslemelerdir.  Renkli toplar, yıldızlar ve renkli ışıklar kullanarak ağacınızı renklendirebilirsiniz.

Tema                        

Organizasyonu üstleniyorsanız ve evinizi yeni yıla hazırlıyorsanız aksesuar ve süslemeler için bir tema ve renk belirleyin. Belirlediğiniz tema ve renk doğrultusunda evinizi yeni yıla hazırlayabilirsiniz.

Detaylar

Yeni yıl temasının yanı sıra dekorasyonda detaylara dikkat etmelisiniz. Örneğin mumlar, fenerler, kozalaklar, kristal kar taneleri, masa örtüsü ve minderler ortamı daha da güzel hale getirecektir.

Yeni Tekstil Ürünleri

Yılbaşı için özel üretilmiş birçok tekstil ürünü var. Battaniyeler ve nevresim takımlarıyla kendinizi  yeni yılın esintilerinde bulabilirsiniz.

Masa Düzeni

Yeni yıla girerken görkemli bir masa hazırlayarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Evinizin ve tabii ki masanızın şıklığını tamamlayacak yeni yıl konseptli masa örtülerinden birini tercih ederek ilk adımı atabilirsiniz. Masanızda kırmızı, yeşil ve beyaz renklerle yeni yılın ruhunu misafirlerinize yansıtın.

 

Siz evinizi yeni yıla hazırlarken Coldwell Banker profesyonelleri size en iyi gayrimenkulü bulmaktan büyük zevk duyacaktır. Detaylı bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

PaylaşShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir