Evinizdeki Boş Oda Nasıl Değerlendirilir?

Evinde fazladan bir odanız olsaydı ne yapardınız? İşte size yardımcı olacak ipuçları..

Spor Odası

Sabahları güne iyi bir antrenmanla başlamayı seviyor ama kendinizi kalabalık bir spor salonuna sürüklemekten nefret mi ediyorsunuz? Evde bazı egzersiz makineleriniz varsa, boş odanızı spor salonuna dönüştürebilirsiniz. Ağırlık, yoga matı ve birkaç ucuz ekipman satın alarak kullanılmayan odanızı faydalı bir alana dönüştürebilirsiniz.

Çocuklar İçin Oyun Odası

Çocuklarınızın oyuncaklarını oturma odanızda görmekten sıkıldıysanız, o ekstra odayı kendi oyun alanlarına dönüştürebilirsiniz. Duvarları kara tahta gibi yaparsanız duvarlara yazı yazabilir, tüm oyuncaklarını odanın içinde saklayabilir ve oyun oynayabilirler. Kendilerine ait bir alanı sevecekler ve evin her yerine dağılmayacaklardır.

Dinlenme Odası

Günün yoğunluğundan uzak kalarak kendinizi dinlemek istiyorsanız, bir dinlenme odası oluşturmayı düşünün. Konforlu mobilyalar, yastıklar ve battaniyelerle odanızı dekore edin. Bunlar size, kafanızı dinlemek, meditasyon yapmak ve rahatlamak için kullanabileceğiniz sakin bir alan yaratacaktır.

Kütüphane

Eğer bir kitap kurduysanız, muhtemelen her zaman kendi kütüphanenize sahip olmayı hayal etmişsinizdir. Rafları, duvara ve tavana monte edin, rahat, sofistike kanepeler ekleyin ve rahat bir alan yaratın. En sevdiğiniz kitap, bir fincan çay ve mumlarla, uzun bir günün ardından kütüphanenizde dinlenmek size çok iyi gelecektir.

Eğlence Odası

Film izlemeyi çok seviyorsanız bu odanızı sinema ve film odası olarak düzenlemek sizi mutlu edecektir. Koyu renkli ahşaplar, derin renkler ve kanepe kullanarak mükemmel bir sinema salonu hissi yaratabilirsiniz. Son olarak ekleyeceğiniz düz ekran televizyon ile odanıza son dokunuşu yapabilirsiniz.

 

Eğer evinizde boş bir odaya sahip olmak ve bu odayı istediğiniz gibi tasarlamak istiyorsanız, Coldwell Banker profesyonellerimiz size en uygun gayrimenkulü sunmak için çalışmaya başlayabilir. Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz!

PaylaşShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir