Dolaplar hakkında 8 Yaratıcı Fikir

Dolaplar artık giysiler, çarşaflar veya rastgele şeyler saklamakla sınırlı değil. Bu yetersiz ve gözden kaçan yerlerde gerçek yaşam alanınız için daha fazla yaşam alanı sığdırabilir ve depolama alanlarını düzenleyebilirsiniz. Bu yazımızda ev barı, spor salonu ve ofis dahil olmak üzere dönüşümlerin bazı ilham verici örneklerini bulacaksınız.

Mini Dolap-Bar

Ev barınız için yer olduğunu düşünmüyor musunuz? Tekrar bakın bizce. En sığ salon dolabı bile bir içecek barına dönüştürülebilir. Happy hour gizliliği, bir dönem eseri kavramıdır ve yakışıklı sürahiler, kadehler ilginç bar aksesuarları ve sevdiğiniz şişelerden birkaçıyla donatmak için iyi bir sebeptir.

Egzersiz Dolabı

Dolabınızı mini ev spor salonuna dönüştürerek de dönüşüm hedeflerinizi karşılayabilirsiniz. Bu uzun ve dar dolabın sağında antreman kıyafetleri ve solunda ise yalın bir egzersiz aleti var. Tercih ettiğiniz egzersiz aleti dolabınıza sığmazsa eğer, bi yoga matı ile değiştirebilirsiniz. Mekânı mekik, şınav ve benzer hareketler için kullandığınızda formunuzu kontrol altında tutmak için bir ayna takabilirsiniz.

Home – ofis

Verimlilik eksikse, ihtiyacınız olan şey sessiz bir home ofis olabilir. Bu odanın öncesi ve sonrası, devasa bir gömme dolaba ihtiyacınız olmadığını kanıtlıyor.

Kullanılmayan bir dolabın kapılarını çıkartın, masayı düzgün bir şekilde yerleştiremezseniz geniş bir raf yerleştirin ve oldu! Bu kompakt ev ofisinde kara tahta boya, aplik ve birkaç masa organizatörü bulunuyor.

Sanat kokusu

Bir sanat bölümü başka bir yaratıcı alternatiftir. Bu dolapta, etiketli çekmeceler gerekli malzemeleriniz düzenlenebilir. Kapı üstü organizatör ile ihtiyacınız olan diğer şeylerin arasında kaybolabilecek kağıt ve kırtasiye malzemelerini koyabilirsiniz. Sağlam bir raf hediye paketi yapmak, mektup yazmak için harika olabilir. İlham için, duvar resmi ya da fotoğraflarını asarak bu alanı zevkinize göre döşeyebilirsiniz.

Kuytu köşeler

Özellikle kitap okumak için kuytu köşeler çok popüler bir alana dönüşebilir. Merdivenlerin altındaki bu oyuk, sıcak ahşap paneller, bir okuma lambası ve birçok minderle tasarlanıp keyif köşesi haline getirilmiş. Böyle bir kuytunuz varsa, oturmak ve kitap okumak için yeterli alanınız yoksa, bunun yerine kitap depolama için küçük bir kitaplık yapabilirsiniz.

Hanımların dikkatine!

Tüm hanımların hayali olan bir giyinme odası! New York Moda Haftası sona erebilir, ancak bu sizin kendi pistiniz olmadığı anlamına gelmez. Bu ultra göz alıcı bir örnek, ama gerçekten ihtiyacınız olan şey bir sandalye, ayna ve makyaj masası. Bunu, giyinmeyi seven minikleriniz için bir oyun odasında da deneyebilirsiniz.

PaylaşShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir