2018’de Evinizi Daha İyi Hale Getirecek Fikirler

Alanınızı kişiselleştirmenin ve taze bir hava katmanın zamanı geldi! Küçük veya büyük projelerle evinize fark katabilirsiniz.

Büyük değişiklikler sağlayacak, yeni bir proje veya bütçeye uygun, birkaç modern dokunuşla değişiklik sağlayacak küçük projeler… Boya ile yapabileceğiniz projeleri sizlerle paylaşıyoruz.

2018’de evinizi yenileyerek, kendinizi de yeni başlangıçlara ve hayat boyu sürecek hatıralara hazırlayabilirsiniz.

Mutfağınızı Renklendirin

Beyazın popülerliği sona erdi, monokromatik mutfak yeni moda! Açık sarı, portakal rengi, turkuaz ve açık lacivert renkler tezgahlarda, dolaplarda kullanılmaya başlandı. Yeni bir popüler trend ise paslanmaz çelik uygulamalarla, sıcak, coşkulu ve alanı daha davetkar yapacak renkleri bir arada kullanmak ve düzgün – kibar bir görüntü sağlamak…

Düşük bütçe: Tekrar boyama yaparken, iki tonlu bir rengi baz alın. Örneğin siyah arka planı açık renklerle eşleştirin ve kontrast yaratın.

Büyük bütçe: Bütün mutfak setlerini paslanmaz çelik setlerle değiştirin. Boyamayı verdiğimiz renklerden biriyle yapabilirsiniz.

Depolama Alanınızı Genişletin

Mevsimsel dekorasyonları, süslemeleri, aletleri, hatıra eşyaları, temizlik ürünlerini ve ofis eşyalarını koyacak bir alan bulmak evlerdeki en önemli problemlerden biridir. Fakat evde bu işlere ayıracak alanı genişletmek için uygulanabilecek bazı yöntemler mevcuttur.

Hem fonksiyonel hem de dekoratif yeni mobilyalara ve dekorasyon parçalarına  yatırım yapabilirsiniz. Mesela eski bir sandık, salonunuzda ekstra bir depolama alanı yaratacaktır.

Duvarlarınıza Doku Katın

Duvarlara desen katmak, her odanın güzelliğini artırır. Duvarlarınızı deneysel projeler için kullanın! İçinizdeki tasarımcıyı ortaya çıkarın, farklı materyaller ve duvar kağıtlarını kullanarak tuğla duvar, ahşap duvar, dekoratif tuğla görüntüsü ve etkisi yaratabilirsiniz.

Bir ev, içinde yaşayanların iç dünyalarını dışa vurumudur ve ifadesidir. Bu nedenle 2018’de evinizi sizi yansıtacak hale getirmekten çekinmeyin! Harika bir 2018 geçirmenizi dileriz! Yeni blog yazılarımızı okumak için bizi takip etmeye devam edin!

PaylaşShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir