NedenCB.com

Coldwell Banker Türkiye olarak gayrimenkul sektöründe çalışmanın avantajları, Coldwell Banker’ın gayrimenkul danışmanlarına sunduğu faydalar, destekler üzerine NedenCB.com portalını kurduk. Sayfamız hem danışman olmayı düşünenlere hem de ofis açmaya hazırlananlara yararlı içerikler sağlayacaktır. Bunun yanı sıra hali hazırda gayrimenkul sektöründe çalışan profesyoneller de yararlı içeriklerimizi takip ederek kendilerini geliştirebilecekler.

Yeni portalımızın zengin içeriği ve dinamik tasarımı ile ofislerimize daha çok danışman kazandırmayı ve bilinçli adayları onlarla buluşturmayı hedefliyoruz. Site trafiğimiz dijital reklamlar ve güncel içerikle desteklenecek, bu sayede gayrimenkul sektörünün en çok ziyaret edilen İnsan Kaynakları Portalı’na sahip olmayı planlıyoruz.

Tüm Coldwell Banker profesyonellerimizi bu sayfanın tanıtımına sosyal medya desteği vermeye davet ediyoruz. İçeriklerimizi paylaşarak ve danışman olmayı düşünenleri portalımız aracılığıyla bilgilendirerek dijital stratejimize siz de katkı sağlayabilirsiniz. NedenCB.com 2020 Vizyonumuzun Recruiting anlamında önemli araçları arasında olacaktır.

PaylaşShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir