IV. Blue Camp 2017

1906’dan beri müşterilerini hayallerindeki evle buluşturarak mutlu eden, yüzlerde tebessümü kendine amaç edinen Coldwell Banker her zaman güçlü liderlerin önderliğinde yükselmeye devam etti. Bu büyük liderlerin, CEO’ların, yöneticilerin ve brokerların hayalleri vardı, onlar potansiyeli olan insanlara hayal kurdurmayı başaran liderlerdi… Coldwell Banker’ı bugün gayrimenkul sektörünün zirvesine getiren mavi gücün temeli aslında budur, liderlerimizden aldığımız ilham ve motivasyondur. Onlar dünyanın her yerinde “başarılı olmak için güçlü nedenleri olan” insanları bir araya getirmeye, onları hayallerine ortak etmeye devam ediyor! Blue Camp etkinliğimizde Lider Brokerlarımızla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadık!

1-3 Aralık tarihleri arasında Blue Camp etkinliğimizi Maxx Royal Belek Hotel’de gerçekleştirdik. Rengarenk yüzlerin bir araya geldiği ve şıklıkları ile göz kamaştırdıkları etkinliğimiz Ülke Başkanımız Dr. Gökhan Taş’ın sunumu ile başladı! Gökhan Bey 2018 Yılı içinde Coldwell Banker Türkiye ailesini bekleyen etkinliklerin programını, eğitim konusunda yapacağımız yenilikleri, yeni stratejimizi sundu. 2020 Coldwell Banker vizyonumuzu, neler başarmak istediğimizi anlattı. İstatistiksel grafiklerle yükselişimizi ve birlikte nasıl büyüdüğümüzü görmüş olduk, hedeflerimize ve mavi renge olan inancımız katlanarak arttı.

2017’de Premier Ödülü kazanan Coldwell Banker Ofislerimiz ödüllerini aldı. Ödül alan ofislerimizi tekrar tebrik ederiz!

Coldwell Banker Art Gayrimenkul
Coldwell Banker İnvest Gayrimenkul
Coldwell Banker Tim Gayrimenkul
Coldwell Banker Liva Gayrimenkul
Coldwell Banker Novest Gayrimenkul
Coldwell Banker Maximum Gayrimenkul
Coldwell Banker Trio Gayrimenkul
Coldwell Banker Smart Gayrimenkul
Coldwell Banker Baras Gayrimenkul
Coldwell Banker Maya Gayrimenkul
Coldwell Banker GO Gayrimenklul
Coldwell Banker Pro Gayrimenkul
Coldwell Banker Golden Gayrimenkul
Coldwell Banker KAR Gayrimenkul
Coldwell Banker Power Gayrimenkul
Coldwell Banker ANGEL Gayrimenkul
Coldwell Banker Rota Gayrimenkul
Coldwell Banker Lider Gayrimenkul
Coldwell Banker Zirve Gayrimenkul
Coldwell Banker Life Gayrimenkul
CB Creative Gayrimenkul
Coldwell Banker Plus Gayrimenkul

Coldwell Banker Türkiye Eğitim Direktörümüz Filiz Çobanoğlu, 2018 Yılı eğitim programlarımızı ve profesyonellerimize sağlayacakları faydaları sundu.

İdecon Kurucu Direktörü Yaprak Yapsan “Dijital Liderlik” sunumu ile yeni medyayı ve online itibarın önemini lider brokerlarımızla paylaştı. Dijital kanaat önderi olmanın adımlarını, yükselen yeni mecraları bizlerle paylaştı.

“Küba Gecesi” Boss Party’de dansçılar ve Küba müziği ile çok eğlendik! Coldwell Bankerlı gibi çok çalıştık ve o gece Coldwell Bankerlı patronlara ve liderlere yakışır şekilde hep birlikte parti yaptık!

Broker Panelimizde birbirinden değerli ve tecrübeli brokerlarımız bizlere sunumlar yaptılar, değerli bilgiler verdiler.

Hafele Türkiye CEO’su Hilmi Uytun “İnandığını Yaşamazsan, Yaşadığına İnanmaya Başlarsın!” sunumunu geçekleştirdi.

Kımız Managing Partner Çetin Kımızzade iletişim dünyasına ait geniş bilgi ve tecrübesini, başarı hikayelerini brokerlarımızla paylaştı.

Yazar Sinan Ergin, “İntegral Liderlik” sunumu ile sahnedeydi! Esprili ve öğretici, kendine has ve hareketli üslubuyla etkinliğimize renk kattı.

Ege ile Akdeniz Akşamları programında çok sevilen sanatçının şarkılarıyla coştuk! Program sonundaki ateş dansı gösterisinde ise ortaya büyüleyici kareler çıktı! Gece bitmeden önce geleneksel Coldwell Banker selfiemizi de çektik!

Blue Camp’ın 3. Gününde “Hedef Liderlik Broker Çalıştayı” ve “2020 Vision Broker Çalıştayı” gerçekleştirildi. Bunların faydalı sonuçlarını tüm 2018 yılı boyunca göreceğimize eminiz.

Lafını Esirgemeyenler / Tek Kişilik Fi-Yatro ile Müfit Can Saçıntı bizlerle birlikte oldu. Sanatın, hayvan sevgisinin, eleştirel bakışın felsefi anlatımını bu kadar komik bir parodi ile canlandırmak ustalık ister!

Ülke Başkanımız Dr. Gökhan Taş, Kapanış Sunumu “Liderliğin Anayasası” ile lider olmanın gereklerini anlattı. Liderin aldığı kararları ne pahasına olursa olsun gerçekleştirmesi gerektiğini, liderlerin kendi hayallerine diğer insanları çekecek karizmaya ve vizyona sahip olmalarının önemini vurguladı.

Kapanış sunumunun ardından IV. Blue Camp 2017 etkinliğimiz sona erdi. Eğlendik, vizyonumuzu paylaştık ve birbirimizden ilham aldık! Katılan tüm lider brokerlarımıza teşekkür ederiz. Coldwell Banker Türkiye’nin yeni etkinliklerinde görüşmek üzere!  

Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanımız CB Gökhan Taş , Coldwell Banker yıl sonu değerlendirmesini yaptı, Coldwell Banker Türkiye’nin 2020 Vizyonunu paylaştı: https://blog.cb.com.tr/2017/12/06/coldwell-banker-yil-sonu-degerlendirme/

PaylaşShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir