Blue Days Kasım 2017

Coldwell Banker Aile kültürünün en önemli yapı taşı etkinliklerinden biri olarak kabul ettiğimiz, birlikteliğimizi, enerjimizi hep birlikte artırdığımız, tüm profesyonellerin bir araya gelerek network kurduğu Blue Day etkinlikleri 3 ayrı şehirde gerçekleştirildi. 20 Kasım’da İzmir’de, 22 Kasım’da Ankara’da ve 24 Kasım’da İstanbul’da bir arada olduk! Gözlerinden ışık saçan, birbirinden değerli Coldwell Banker profesyonelleri mavinin gücüne güç kattı.

Blue Day etkinliklerimize #CBİkizim sosyal medya uygulamamız damgasını vurdu! Amacımız profesyonellerimizi yakınlaştıracak, buz kırıcı bir oyun yaratmaktı. Yaka kartlarında yazan numaraları eşleştirerek herkes CB İkizini aradı. Doğru kişiyi bularak selfie çeken ve #CBİkizim etiketiyle paylaşan profesyonellerimize Coldwell Banker Polarlarımızı hediye ettik! Oraya şahane kareler ve yeni dostluklar çıkardık!

Ülke Başkanımız Gökhan Taş, Mavi’nin Yükselişi sunumuyla global ve yerel anlamdaki gücümüzü, yükselişimizi anlattı, Coldwell Banker’ın kimlerin evi olduğunu duymak, bir arada olmak hepimizi güçlü ve motive hissettirdi.

Eğitim Direktörümüz Filiz Çobanoğlu, “Bazı Danışmanlar Neden Daha Başarılı” sunumu ile doğru alışkanlıkların ve prensipli çalışmanın bizleri nasıl hedeflerimize ulaştıracağını anlattı, küçük değişiklerin büyük nasıl büyük farklar yaratabileceğini görmüş olduk.

Başarılı gayrimenkul danışmanlarımızın tecrübe paylaşımları ilham vericiydi! Neşeleri, enerjileri ve paylaştıkları değerli bilgiler herkeste olumlu etki yaramaya yetti!

Yazar Sinan Ergin sahnede dinamik ve şaşırtıcı anlatımı ile bizleri bir yandan güldürürken, bir yandan da insan beyninin nasıl ikna edilebileceğini, insanlara hayal ettirme yöntemlerini bizlere sundu. “7 Saniyede Etkileme 7 Dakikada Evet Alma Sanatı” sunumu oldukça etkileyiciydi.

Geriye harika paylaşımlar, yeni dostluklar ve birçok değerli bilgi kaldı. Katılım sağlayan tüm profesyonellerimize teşekkür ederiz. Sizlerle birlikte olmak çok güzeldi! Nice yeni Blue Day etkinliklerinde birlikte olmak dileğiyle!

PaylaşShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir