Coldwell Banker Kristal Ticari Gayrimenkul Danışmanı Mustafa Öral’ın Kaleminden

Coldwell Banker Kristal Ticari Gayrimenkul Danışmanı Mustafa Öral Deneyimlerini Aktarıyor…

1,5 yıldır Coldwell Banker Kristal Gayrimenkul ailesinde arsa- arazi yatırımında brokerlarımın desteğini arkama alarak hızla yol aldım. Başarıyı yakalamak için dur-durak bilmeden azimle çalıştım. Bu süre zarfında uzmanlık alanım olan Arsa-Arazi yatırımı konusunda kendimi her gün geliştirerek çok güzel işlere ve başarılara imza attım, daha iyilerinin olacağına da inanıyorum.

Alanım Arsa-Arazi yatırımı. Amacımız, uzmanlık bölgelerimizde insanların yıllarca biriktirdiği birikimlerini minimum risk ile minimum sürede maksimum karı sağlamaya çalışarak para kazandırmak. Çalıştığımız bölgelerde yapılan projeler ile birlikte bana sunulan bu yatırım fırsatlarını brokerlarım, yatırımcılarım ve iş ortaklarımla beraber profesyonel bir şekilde değerlendiriyoruz. Çalıştığımız bölgeler Arsa-Arazi yatırımı konusunda minimum süre ve risk ile maksimum kazancı sağlayabileceğimiz mükemmel projelerin olduğu bölgeler.
Sektörün geleceğinin çok daha ilerleyip gelişeceğini düşünüyorum. Yeni yüzyılın işi diyebilirim. Özellikle kurumsal danışmanlık firmalarının Türkiye’ye gelmesi ile birlikte nitelikli profesyonellerin çoğalmasıyla sektörün kısa zamanda bir hayli yol alacağını düşünüyorum. Müşterilerimizin gerekli eğitimlerini tamamlamış, nitelikli, bu işi profesyonel bir şekilde yapan kişilere ulaşması günümüzde artık çok daha kolay.
Sektördeki gayrimenkul danışmanı arkadaşlarım için önerilerim ise özellikle eğitimlerde teorik olarak aldıkları bilgileri harfi harfine çalışma hayatlarında da pratiğe dönüştürmeleri, bu işte başarılı olacaklarını inanmaları, kendilerine ulaşılabilir hedefler koymaları gerektiğini düşünüyor ve tavsiye ediyorum. Böylelikle işi başarmanın kaçınılmaz bir gerçek olduğunu düşünüyorum. Sektördeki brokerlarımıza da tavsiyem yıllarca edindikleri tecrübeleri müşteri portföylerini  Arsa-Arazi yatırımında ki bu fırsatlardan yararlandırarak hem bu işten kendilerinin para kazanması hem de müşterilerin kendi iş hayatlarında bile kazanamayacağı, elde edemeyeceği karları elde ettirerek onlarla yıllarca süre gelebilecek ticaretleri yapabilme olanaklarını kendilerine sağlayabilmeleri. Bu konu da Coldwell Banker Kristal Gayrimenkul ve Kristal ailesinin bir ferdi olarak ben, sektördeki tüm profesyonellere eğitim dahil her türlü yardımı ve desteği sağlıyoruz.
Hedefim; Arsa- arazi yatırım konusunda yatırımcı müşterilerim ve iş ortaklarım ile beraber bu başarımızı kat ve kat arttırarak sadece Türkiye’de değil dünyada aranan yatırım uzmanı olmak. Arsa arazi konusunda bir kişi yatırım yapmayı düşünüyorsa bu noktada akla gelinecek en doğru kurum Coldwell Banker Kristal Gayrimenkul, en doğru Yatırım Uzmanı ben olmalıyım. Bu hedeflerimi gerçekleştirdiğim zaman bu başarılar ile birlikte maddi hedeflerimin gerçekleşmesi de kaçınılmaz olacak.
Başarımı belki bir klişe olacak, ama çok çalışmaya, motivasyonumu kaybettirecek olumsuzluklarda destek beklemeyerek kendi kendimi motive etmeye, brokerlarım ve Coldwell Banker Kristal Gayrimenkul’ün arazi yatırımı konusunda çok tecrübeli ve güçlü olmasına borçluyum. Aynı zamanda eşimin ve ailemin desteğini her zaman yanımda hissediyorum. Şartlar böyle olunca başarısızlık imkansız hale geliyor.
Bir satış ve kiralama anımı anlatma noktasına gelince hiçbir satış işlemimi birbirinden ayırt edemem. Hepsi benim için çok anlamlı ve her seferinde bana yeni bir tecrübe katan birbirinden güzel süreçler. Hepsi bu zamana kadar elde ettiğim başarılarımın çok özel birer parçası…
PaylaşShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir