Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanımız Dr. Gökhan Taş, 2017 Chandler Barton Spirit Ödülü’nü kazandı!

Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanımız Dr. Gökhan Taş, 2017 Chandler Barton Spirit Ödülü‘nü kazandı ve tüm Coldwell Banker Türkiye ailesini gururlandırdı!

İşte başkanımız ödül alırken sahnede herkese Türkçe olarak sunulan metin:

“Bugün, Chandler Barton Ödülü’nün sunumu bizler için özel bir şekilde dokunaklı. Bu yıl içinde, eski Marka Başkanı ve CEO Chandler Barton, kıvrak zekası, bulaşıcı enerjisi ve yaşam boyu süren Georgia Bulldog sevgisiyle 83 yaşında hayata gözlerini yumdu.
Ancak, kendisinin hevesli iş yapma ruhu, bir sonraki onur sahibimizde yaşamaya devam ediyor.
Tıp Fakültesi’ndeki onca cefaya rağmen yolundan dönmemek bir şeydir, ancak tamamen ayrı bir alana atlayıp Gayrimenkul Satmanın gerçek tutkusu olmaya karar vermek ise, daha önemli bir şeydir. Yaşadığın ülkenin bir numaralı emlakçısı haline gelmek bir başarıdır. Peki ya daha sonra tüm Avrupa’nın bir numarası olup, sonrasında da tüm bu başarıları bir kenara bırakıp, kendi başına pazara çıkıp, yabancı bir markanın Francise‘ını edinip, daha sonra da sadece 4 yılda bu markayı büyütüp 6 ofisten 125 ofise ve 1500 emlakçıya sahip hale getirmek…
Üstüne üstlük; ülken saldırı altındayken bile ilerlemeye devam etmek, akıl sır ermez güçlülük ve kararlılık örneği oluşturuyor.
Son iki yıllık dönemde, Türkiye gece kulüplerine, hava alanlarına ve devlet binalarına yapılan korkunç bombalı saldırıların hedefi haline geldi.
Chander Barton Ödülü’nü alan bu kişi 2017’de zorluklara hala sonuna kadar direniyor. Kendisi Coldwell Banker Türkiye‘nin başkanıdır. Tüm gayrimenkul ofislerini, etkinliklerini ve etkileşimlerini, son derece sadık marka şampiyonlarından olaşan ekibinin olağan üstü deneyimlerine dönüştürürken, başka hiç kimsede olmadığı kadar işine sadık ve düşkündür. Sevilen bir lider ve muhteşem bir iş adamı olan bu kişi, Chander Barton’un bütünlük, dürüstlük, çok çalışma ve aile sevgisi gibi değerlerini desteklemekte ve savunmaktadır.
Haydi, bakalım… 2017 Chander Barton Ödülümüzü Dr. Gökhan Taş‘a vermekten onur duyuyorum.”

Ülke Başkanımız Dr. Gökhan Taş’ın kazandığı ödüle ismi verilen Chandler Barton kimdir?

Chandler Barton, Coldwell Banker’ın efsanevi lideri ve eski CEO’sudur. 1989 – 1996 yılları arasında 7 yıl, CEO olarak görev almıştır. Görev aldığı dönem boyunca, Coldwell Banker’ın Amerika’da en güçlü gayrimenkul firması olmasına yardımcı olmuştur. Markada bıraktığı olumlu etkinin gücü, bugün de devam etmektedir.

PaylaşShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir