Gayrimenkul Profesyonellerimiz Reidin’den Nasıl Yararlanıyor?

Ev almak, satmak, yeni bir ofise taşınmak veya bir arsaya yatırım yapmak… Bu saydıklarımız, insanların hayatları boyunca verdikleri en kritik kararlar arasındadır. Bu önemli karar kulaktan dolma bilgilerle, uzman olmayan kişilerin yönlendirmeleri ile veya hislerle alınamaz.

Hem zamandan kazanmak, hem de geleceğinizi büyük ölçüde etkileyecek adımları daha sağlam atmak için bir Coldwell Banker Gayrimenkul Profesyoneli ile görüşerek işe başlayabilirsiniz.

Coldwell Banker Gayrimenkul Profesyonelleri, 1906’dan günümüze uzanan bir gelenekle, tecrübeleri, aldıkları eğitimler ve donanımlarıyla işinizi kolaylaştıracaktır. Reidin desteği Coldwell Banker Gayrimenkul Profesyonellerinin en önemli donanımlarından biridir.

Reidin sağladığı eşsiz analiz ve istatistiklerle her yönden bilinçli bir işlem yapılmasını sağlayacaktır. Bir iş yer açacak ve ofis kiralamak isteyen bir şirket sahibini ele alalım. Ofisin yürüme mesafesi ile nereye ne uzaklıkta olduğu, çevresindeki diğer işletmeler, o bölgedeki yıllar içinde oluşan kira yükselme – alçalma trendi, bölgenin sosyo-ekonomik durumu, çevredeki metro, metrobüs ve otobüs durakları, rakip oabilecek mağazalar, mahallenin eğim oranı, bölgenin demografik yapısı, yeşil alanları… Kısacası bu güçlü program sayesinde (Reidin Premium, Coldwell Banker Profesyonellerine açıktır) harita bazında birçok farklı seviyelerde zoom veya zoom out yaparak istenen datalara ulaşılabilmektedir.

Yaşlı bir çiftin ev alacağını düşünelim, sağlık problemleri olduğunu var sayalım. Bu program sayesinde farklı ev opsiyonlarının hastaneye, eczaneye ve süpermarkete, hatta metro istasyonuna uzaklıklarını hem yürüyüş mesafesi olarak, hem de araçlı yolculuktaki mesafesi şeklinde çok rahat görebilirler. Doğru bilgiyi alırlar ve zaman kazanmış olurlar.

Ticari gayrimenkul işlemlerinde de alıcı ve satıcıya Reidin sayesinde önemli datalar verilmektedir. Bölgenin değer kazanma trendi, demografik yapıda ticari faaliyeti etkileyebilecek etmenler, ulaşım olanakları detaylı sunulabilmektedir.

Yatırımcılar için binlerce binanın ve projenin detaylı bilgilerine erişmek altın değerindedir. 100 kalemden fazla fiyat ve diğer bilgilere ulaşmak mümkündür. Bina ve projelerin dataları kıyaslanabilir. Detaylı arz, fiyat ve nüfus analizleri yapılarak doğru kararın verilmesi sağlanır. Bölgeler üzerinde gösterilen sıcaklık haritaları, nerede daha çok işlem yapıldığını gösterir ve alan seçiminde kolaylık sağlar.

Hem zaman kazanmak, hem de en doğru kararı vermek için Reidin donanımı ile desteklenmiş Coldwell Banker Profesyonelleri sizleri bekliyor.

PaylaşShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

1 thought on “Gayrimenkul Profesyonellerimiz Reidin’den Nasıl Yararlanıyor?”

  1. Selamlar ben Bülent Onbaşı,
    Sistem’de ”Reidin üyeliğiniz bulunmamaktadır” diye yazıyor. Bilmek istediğim, Reidin üyeliği nasıl açılıyor? CB’de başlayalı 6 Hafta oldu ve başında bizim için Reidin’in en kısa zamanda açılacağını demişlerdi, halen açılmıyor.

    Teşekkürler , Saygılar…

    Büilent Onbaşı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir