Sonbahar’da Çok Para Harcamadan Evinizi Sanat Eserleri ile Süsleyin!

Sonbahar’da Çok Para Harcamadan Evinizi Sanat Eserleri ile Süsleyin!

Eviniz tüm ilgi alanlarınızı, karakterinizi ve sevdiğiniz her şeyi yansıtmalı. Tüm bunları yansıtmanın en kolay yolu sanatsal çalışmalarla evinizi donatmanız olabilir. Böyle bir çalışmayı çok para harcamadan yapabilirsiniz ve eviniz sizi çok daha iyi anlatan bir yer haline gelebilir!

En Sevdiğini Fotoğrafları Kanvas Üzerine Bastırın

Genelde en çok hatırlamak istediğimiz anılar, tatil fotoğrafları arasından çıkar! Böyle bir fotoğraf seçerek bunu kanvas üzerine bastırıp evinizin dekorasyonunda kullanabilirsiniz. “Kanvas üzerine fotoğraf” şeklinde Google araması yaptığında başlıca e-ticaret siteleri size opsiyonlar sunmaktadır. Fiyatların 15 TL – 35 TL arası değiştiğini göreceksiniz.

Alışveriş Yapın

Yapı Malzemeleri satan büyük dükkanların, ev dekorasyonu için ayırdıkları geniş bölümleri oluyor. Sanatsal resimler, çerçeveler ve aksesuarları en ucuza bulabileceğiniz ve en çok çeşidi görebileceğiniz alanlar bu yapı malzemeleri satan dev mağazalardır. Ayrıca bu mağazaların online alışveriş opsiyonları da var ve kolayca dilediğinize sahip olabilirsiniz. Ama yine de gezerek almak daha keyifli olabilir.

Kendi Yapabileceğiniz Projeler

Ahşap oyma, resim yapma, duvar boyama gibi hobiler edinebilirsiniz. Youtube, farklı hobilere başlamak isteyenlere harika tutorial kanalları ve videoları sunmaktadır. Örneğin ben, birkaç ahşap oyma videosu izledikten sonra, kendi ahşap oyma takımımı sadece 20 TL’ye aldım ve kendi projelerime başladım. Hem boş vakitlerimi değerlendirdim, hem de evim için ufak sanat eserleri oluşturdum. Pinterest üzerinde de kendi yapabileceğiniz küçük sanat projeleri bulabilirsiniz.

 

PaylaşShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir