Coldwell Banker Art Broker Owner’ı Melek Ayfer Saraçer’in Kaleminden!

Coldwell Banker Art Broker Owner’ı Melek Ayfer Saraçer’in Kaleminden!

Etiler, Ulus, Levent, Akatlar bölgesi hem siteler hem apartmanlar hem de villa tipi evlerden oluşan, emlak çeşitliliği açısından zengin bir bölgedir.

Ticari özelliği de dükkan ve mağazalar bankalar ve AVM (Akmerkez , Zorlu İş Merkezi)açısından çeşitlilik gösterir.

Emlak danışmaları için çoklu seçenekler mevcuttur. Örneğin Ahmet Adnan Saygun Caddesi, Akmerkez Ulus Park arasında sağda siteler, solda boğaz manzaralı daireler çok farklı fiyat ve özellikleriyle seçeneklerimizi çeşitlendirir.

Konut Ağırlıklı bir bölge olmakla birlikte Nispetiye Caddesi üzeri ve Akmerkez arası dükkanlar, mağazalar, ve binalar İstanbul’un en pahalı kiralarını oluşturmaktadır. Halen Lüks Residence daireleri m2 bazında 5000 $/m2 başlamaktadır. Mağazalar da ise kira hedefleri 50 usd/m2’den başlayıp yükselmektedir.

Gayrimenkul Sektörü son derece ‘ CANLI’ bir sektördür . Son yıllarda tüm ülkemizde büyük gelişmelere sahne olmuştur. İnşaat sektörü son yıllarda ileri teknolojiler ve kullanılan malzemelerin kalitesi yönünde  çok  ivme kazandı. Bizim satışlarımızda paralel olarak hız kazanıyor. Zaten Türkiye genelinde marka olarak ta pek çok projede yer almaktayız.

Bölgelerinde sokak ölçeğinde uzmanlaşmalarını tavsiye ediyorum her zaman. Başarılı olanları takip edip yaptıklarını yapmaları dahi yeterli olacaktır.

Tüm ekibimizin sürekli başarı kazanmasını bir defaya mahsus olmamasını diliyorum. Başarılarımızın danışmanlar ölçeğinde süreklilik kazanmasını istiyorum.

Başarımda en büyük etken ‘SÜREKLİ’ olması için devamlı araştırmak, teknolojiyi takip etmek, portföyleri yerinde görmek, insanlara dokunmak ve aralıksız çalışarak tempoyu yüksek tutmak olarak görüyorum.

Örneğin, büyük bir bankamızın sahibine çok büyük ölçekte boğaz manzaralı müstakil bir ev satışı yapacaktık. Kendisi bize o kadar güveniyordu ki mal sahibi ile tam yetkili görüşmemi rica etti. O kadar zor durumda hissettim ki kendimi; “onu nasıl korumalıyım, nasıl pazarlık etmeliyim?” diye uykularım kaçtı. Pazarlık sonucu elde ettiğim sonucu da itirazsız kabul ederek işlemi sonuçlandırdı.  Benim için eşsiz bir deneyim olmuştur!

PaylaşShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

2 thoughts on “Coldwell Banker Art Broker Owner’ı Melek Ayfer Saraçer’in Kaleminden!”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir