Yaz Balkon Dekorasyonu

Yaz aylarının gelmesiyle açık hava etkinliklerinin de oranı arttı. Evinizdeyken veya işinizdeyken bile balkonunuza çıkıp açık hava etkinliği gerçekleştirebilirsiniz. Belki de balkonunuz bunu okuyunca aklınıza gelmiş olabilir. İşte balkonunuzda yapacağınız yenileme ile yazın 3 ay sürecek balkon sefanız için bazı öneriler. Yaz aylarının gelmesiyle açık hava etkinliklerinin de oranı arttı. Evinizdeyken veya işinizdeyken bile balkonunuza çıkıp açık hava etkinliği gerçekleştirebilirsiniz. Belki de balkonunuz bunu okuyunca aklınıza gelmiş olabilir. İşte balkonunuzda yapacağınız yenileme ile yazın 3 ay sürecek balkon sefanız için bazı öneriler.
Ev Balkonu Yaz Tasarımı: İşten eve yorgun olarak döndükten sonra böyle bir balkonla karşılaşmanız yorgunluğunuzu tamamen almasa da motivasyonunuza doğrudan etki edecektir. Eviniz de her gününüzün aynı geçmesinden şikayetçiyseniz, bu dekorasyon tam size göre. Yemeğinizi ve kahvenizi böyle bir balkonda yiyip içmeniz size kendinizi tatilde gibi hissettirebilir. Balkonunuza koyacağız doğru ve küçük şeyler atmosferi çok değiştirebilir ve sadece masa ve sandalye koymakla söz konusu balkona sahip olmuş gibi hissetmeyebilirsiniz. Bu nedenle en önemlisi daha canlı bir balkon olması için en azından bir adet canlı bitkiniz olması size iyi hissettirebilir. Akşama doğru ışıklandırmayı da renkli metal fenerlerle sağlamanız akşam balkon sefasını da arttıracaktır. Tüm bu bahsettiğimiz dekorasyona minimum 743 TL’ye birkaç tıkla sahip olmanız da mümkün.
Masa: goo.gl/xTSW3M
Sandalye: goo.gl/AWGuWv
Saksı: goo.gl/uGniec
Metal Fener: goo.gl/6ixega
İş Balkonu Yaz Tasarımı: Balkonunuzda biraz daha prestijli bir görüntü olsun isterseniz bu tasarımla devam etmeniz daha uygun olacaktır. Müşterinizi veya ofis misafirinizi kapalı toplantı odaları/salonlarında ağırlamak yerine özenle tasarladığınız balkonda ağırlamanız, görüşmenize kesinlikle pozitif etki edecektir. İnsanların vereceği kararlar o anki hisleriyle doğru orantılıdır, bu yüzden kapalı bir alanda olmaları onları baskı altında hissettirebilir. Tüm bu bahsettiğimiz dekorasyona minimum 800 TL’ye birkaç tıkla sahip olmanız da mümkün.
Mobilya Seti: goo.gl/5Ghq9N
Ahşap Saksı: goo.gl/Sy5yRV
Bu yazıyı okuduktan sonra balkonunuzda yapacağınız değişiklikleri bizimle info@cb.com.tr e-mail adresimizden veya sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla paylaşırsanız, biz de sosyal mecralarımızda paylaşacağız. Mutlu bir gün dileriz!

PaylaşShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir